Uitslagen uit het verleden

Jaar Winnaar 2e plaats  3e plaats
1976 Hans Steekers Kees v.d.Wereld Hennie Stamsnijder
1977 Gerrit Scheffer Kees v.d.Wereld Herman Snoeyink
1978 Herman Snoeyink ? ?
1979 Nederlands Kampioenschap Amateurs
  Hennie Stamsnijder  Rein Groenendaal Bennie Meijer
1979 Nederlands Kampioenschap Beroepsrenners
  Cees v.d.Wereld Berrie Adema Cornelis Berkhouwer
1979 Herman Snoeyink Rein Groenendaal Hennie Stamsnijder
1980 Rainer Paus (Dld) Rein Groenendaal Johan Ghyllebert (B)
1981 Rein Groenendaal Johan Ghyllebert Kees v.d.Wereld
1982 Rein Groenendaal Johan Ghyllebert Kees v.d.Wereld
1983 Rein Groenendaal Kees v.d.Wereld Johan Ghyllebert
1984 Radomir Simunek Frank van Bakel Rein Groenendaal
1985 Rein Groenendaal (NK) Hennie Stamsnijder Adrie van der Poel
1985 Roland Liboton Martin Hendriks Hennie Stamsnijder
  landenklassement Challenge Europeen amateurs: 1. Belgie  2. Nederland, 3 Frankrijk
1986 Paul de Brauwer Adrie v.d.Poel Martin Hendriks
  landenklassement Challenge Europeen amateurs: 1. Nederland, 2. Polen, 3.Tjechoslowakije
1987 Roland Liboton Martin Hendriks Radomir Simunek
  landenklassement Challenge Europeen amateurs: 1. Tjechoslowakije, 2. Nederland, 3. Belgie
1988 Paul de Brauwer Martin Hendriks Hennie Stamsnijder
  landenklassement Challenge Europeen amateurs: 1. Frankrijk
1989 Paul de Brauwer Dannie de Bie Henk Baars
  1e keer Superprestige
1990 Dannie de Bie Adrie van der Poel Christian Hautekeete
1991 Dannie de Bie Radomir Simunek Paul de Brauwer
1991 Nederlands Kampioenschap Amateurs
  Richard Groenendaal Marcel Gerritsen Wim de Vos
1991 Nederlands Kampioenschap Beroepsrenners
  Adrie van der Poel Henk Baars Martin Hendriks
1991 Wereld Kampioenschappen beroepsrenners
  Radomir Simunek  Adrie van der Poel Bruno Lebras
1991 Wereld Kampioenschappen amateurs
1991 Thomas Frischknegt  Henrik Djernis Daniele Pontoni
1992 Dannie de Bie Radomir Simunek Peter van Santvliet
1993 Paul Herijgers Erwin Vervecken Marc Janssens
1994 Paul Herijgers Radomir Simunek Radomir Simunek
1995 Erwin Vervecken Wim de Vos Daniele Pontoni
1996 Adrie van der Poel Mario de Clercq Daniele Pontoni
1997 Richard Groenendaal Adrie v.d.Poel Mario de Clercq
1998 Sven Nijs Richard Groenendaal Richard Groenendaal
1999 Sven Nijs Mario de Clercq Wim de Vos
2000 Richard Groenendaal NK Adrie v.d.Poel Peter v.Santvliet
2000 Richard Groenendaal Bart Wellens Tom Vannoppen
2001 Sven Nijs Bart Wellens Tom Vannoppen
2002 Sven Nijs Bart Wellens Sven Nijs
2003 Bart Wellens Tom Vannoppen Richard Groenendaal
2004 Sven Nijs Bart Wellens Gerben de Knegt
2005 Richard Groenendaal Sven Nijs Klaas VanTornout
2006 Sven Nijs Gerben de Knegt Lars Boom
2007 Niels Albert Sven Nijs Sven Nijs
2008 Klaas Vantornout  Bart Wellens Niels Albert
2009 Sven Nys Kevin Pauwels Dieter Vanthourenhout
2010 Tom Meeusen Radomír Šimůnek jr Rob Peeters
2011 Sven Nys Kevin Pauwels Kevin Pauwels
2012 Klaas Vantornout Sven Nys Tom Meeusen
2013 Niels Albert Lars van der Haar Sven Nys
2014 Nederlands Kampioenschap Beroepsrenners
  Lars van der Haar Corne van Kessel Thijs van Amerongen
2014 Mathieu van der Poel Lars van der Haar Tim Merlier
2015  Wout van Aert Lars van der Haar Tim Merlier
2016 Mathieu van der Poel Wout van Aert Laurens Sweeck
2017 Mathieu van der Poel Wout van Aert Laurens Sweeck
2018 Mathieu van der Poel Wout van Aert Toon Aerts
2019 Eli Iserbyt Quinten Hermans Corne van Kessel
2020