Team-indeling / Parking

PARKEREN TEAMS

De onderstaande Teams en individuele renners (die hierover bericht hebben gehad) hebben een plaats op de speelweide aan de Nijslootsweg.

Deze speelweide is te vinden kort na de ingang van ons parkoers.

BUS 1 – Star Casino Team

BUS 2 – Acrog Tormans

PARKING 1 – Pauwels Sauzen  Bingoal

  • Eli Iserbyt  
  • Laurens Sweeck
  • Michael Vanthourenhout
  • Ryan Kamp
  • Toon Vandenbosch
  • Denise Betsema
  • Laura Verdonschot
  • Maud Kaptheijns
  • Jarno Bellens  
  • Jelle Camps
  • Tomas Kopecky
  • Witse Meeussen
  • Pim Ronhaar 
  • Luke Verburg

PARKING 2 – Tormans Cyclocross Team

  • Quinten Hermans
  • Shana Maes
  • Thomas Mein
  • Corné van Kessel

PARKING 3 – STARCASINO CX TEAM

  • Lucia Bramati
  • Anna Kay
  • Marion Norbert Riberolle
  • Lindy van Anrooy

PARKING 4 – ACROG TORMANS

  • Arne Vrachten
  • Zoë Backstedt
  • Johan Wuysere

PARKING 5 – Telenet Baloise

  • Jim Aernouts
  • Thijs Aerts
  • Toon Aerts
  • Lars van der Haar
  • Yentl Bekaert
  • Lucinda Brand  
  • Ellen van Loy 
  • Nicolas Cleppe
  • Thibau Nijs 
  • Marthe Truyen
  • Shirin van Anrooy
  • Andreas Goeman

PARKING 6 – Group Hens – Maes Containers

  • Vincent Basteans
  • Tom Meeusen
  • Daan Soete
  • Lander Loockx

 PARKING 7 – Proximus Alphamotorhomes

  • Alcia Franck
  • Susanne Meistrok
  • Esther van der Burg
  • Tesse Zwaenepoel

PARKING 8 – IKO -Crelan

  • Sanne Cant
  • Loes Sels
  • Karen Verheastraeten
  • Kiona Crabbé

PARKING 8 – Triple 777

  • Annemarie Worst
  • Inge van der Heyden
  • Alice Maria Arzuffi

PARKING 8 – Creafin Fristadt

  • Manon Bakker                             
  • Mees Hendrickx
  • Yara Kastelijn                                
  • Timo Kielich
  • Diether Sweeck                            
  • Aniek van Alphen

PARKING 8 – Alpecin Fenix

  • Ceylin del Carmen Alvarado
  • Antoine Benoist                                
  • Ryan Cortjens
  • Marcel Meisen                                  
  • Niels Vanderputte

PARKING 9 – Individuele renners/rensters    

  • Sophie de Boer
  • Jana Dobbelaere
  • Veerle Goossens
  • Jens Adams

ALLE OVERIGE TEAMS EN RENNERS/RENSTERS KUNNEN PARKEREN AAN DE RONDKAMP

                                                                       

PARKING Rondkamp  (gereserveerde plaats)

National Selection Great Britain (Reserved parking)

  • Amy Perryman,
  • Abbie Manley,
  • Sam Freeman
  • Tom Couzens

Orange Babies Cycling Team (gereserveerde plaats)           

  • Kyle Agterberg
  • Bart Artz
  • Leonie Bentveld
  • Stan Godrie
  • Hugo Kars
  • Isa Nomden
  • Mik van der Heyden
  • Noah Vreeswijk

Jumbo Visma (gereserveerde plaats)

  • Tim van Dijke
  • Hannah van Boven
  • Kimberley Boven