Team-indeling / Parking

Team-indeling parking superprestige 2018:

Vakken tbv teams 2018:

  • Vak bij hondenweide:    ZZPR / Destil incl. promotietrailer 14×24 +6 wagens
  • Vak bij Multimate, Oelenboom:  Corendon Circus
  • .
  • Vak 1    Crelan- Charles   8×20
  • Vak 2   Pauwels Sauzen Vastgoedservice  16×20
  • Vak 3  WvA Cibel Cebon:  Wout van Aert  6 x 20/15
  • Vak 3a: Gasten  15×15/5
  • Vak 4   Marlux-Bingoal  10×35
  • Vak 5   Telenet Fidea Lions  10×35
  • Vak 6   Steylaerts 777  /Boels Dolmans / Breeland/ Sunweb  12×35
  • Vak 7   Creafin-Tüv-Süd / Selle Italia-Guerciotti / TP-racing  13×35
  • Vak 8   Woawdeals, Vondemolen CX-team + Individuelen  15×3

 

ZZPR / Destil – vak bij hondenweide                      

  • promotietrailer 8×16,5
  • .                    
  • Maik van der Heyden
  • Bart Artz 
  • Puck Pieters
  • Noah Vreeswijk 
  • Luca Vreeswijk 
  • Koen van Helvoirt 
  • Laura van der Zwaan en overige renners/rensters team    

CORENDON CIRCUS – vak bij Multimate, Oelenboom

  • Mathieu van der Poel              
  • David van der Poel
  • Marcel Meisen                          
  • Tom Meeusen
  • Ben Turner                                  
  • Jens Dekker
  • Sanne Cant                                   
  • Loris Rouiller
  • Ceylin del Carmen Alvarado

VAK 1 – CRELAN  CHARLES            

  • Tim Merlier                                
  • Stan Godrie
  • Maud Kaptheijns

VAK 2 – PAUWELS SAUZEN VASTGOEDSERVICE  

  • Jens Adams                                
  • Tomas Kopecky
  • Loes Sels                                      
  • Daan Soete
  • Dieter Sweeck                            
  • Laurens Sweeck
  • Toon Vandebosch                     
  • Yannick Peeters

VAK 3 – Team WvA  / CIBEL-CEBON                    

  • Wout van Aert  

vak 3A – GASTEN

VAK 4 – MARLUX BINGOAL          

  • Eli Iserbyt                               
  • Kevin Pauwels                       
  • Michael Vanthourenhout
  • Dieter Vanthourenhout       
  • Laura Verdonschot
  • Alicia Franck

VAK 5 – TELENET FIDEA LIONS      

  • Toon Aerts                                   
  • Thijs Aerts
  • Nicolas Cleppe                             
  • Quinten Hermans
  • Lars van der Haar                        
  • Ellen van Loy
  • Fleur Nagengast                          
  • Marthe Truyen

VAK  6 

 STEYLAERTS 777                    

  • Wietse Bosmans                       
  • Adam Toupalik
  • Gianni Vermeersch                   
  • Alice Maria Arzuffi
  • Annemarie Worst

 BOELS DOLMANS

  • Nikki Brammeier

BREEPARK

  • Sophie de Boer

SUNWEB

  • Joris Nieuwenhuis   

VAK  7

CREAFIN TUV SUD                 

  • Michael Boros                          
  • Geerte Hoeke
  • Braam Merlier                              
  • Sieben Wouters
  • Eva Lechner

 SELLE ITALIA GUERCIOTTI

  • Gioele  Bertolini               
  • Jakob Dorigioni

 TP-RACING

  • Tom Pidcock                       
  • Daniel Tulett
  • Joe Pidcock  (junior)

VAK  8

WOAWDEALS                     

  • Marianne Vos                  
  • Inge van der Heyden
  • Yara Kastelijn  

VONDEMOLEN CX-TEAM

  • Karen Verhestraeten     
  • Marion Norbert Riberolle

INDIVIDUELE RENNERS/RENSTERS 

  • Joshua Dubau                   
  • Lucas Dubau
  • Manon Bakker                  
  • Ella Anderson
  • Yu Takenouchi                   
  • Thijmen Arensman
  • Ryan Kamp